צרו קשר

אביב שמר על רגישות מיוחדת

דף הבית Aviv > אביב שמר על רגישות מיוחדת

עבורי אביב היה קודם כל חבר יקר, אם היה כאן עכשיו, אביב היה יכול לשלוף את כל הסיפורים המצחיקים והמאפיינים של החברות שלנו בת 24 השנים, הוא הקפיד לתייק אותם בזיכרונו ולגרום לי ולכולם לחייך ולצחוק גם במצבים קשים. אביב היה בשבילי עוגן, האדם שיכולתי לשתף בקשיים עם הלקוחות ועם העובדים להתעודד ולעודד, וגם דמות […]

אביב שמר על רגישות מיוחדת

עבורי אביב היה קודם כל חבר יקר,

אם היה כאן עכשיו, אביב היה יכול לשלוף את כל הסיפורים המצחיקים והמאפיינים של החברות שלנו בת 24 השנים, הוא הקפיד לתייק אותם בזיכרונו ולגרום לי ולכולם לחייך ולצחוק גם במצבים קשים.

אביב היה בשבילי עוגן, האדם שיכולתי לשתף בקשיים עם הלקוחות ועם העובדים להתעודד ולעודד, וגם דמות מופת ערכית שהייתי לומדת ממנה אופטימיות, נחישות והתמדה.

הוא היה גם אחד הצנועים שהכרתי ולכן חשוב לי לכתוב, שהמשפחה תדע עד כמה הוא היה אהוב, מוערך ומשמעותי לכל כך הרבה אנשים.

עם החיוך והצחוק, אביב היה גם איש מקצוע רציני ויסודי מאוד, עברנו כמה וכמה תקופות של גיוסים ושל צמצומים בחטיבה, אבל זה תמיד נעשה בכיף, ביחד ברוגע.

מה שתמיד יהיה חקוק בליבי זה אהבת האדם, זה מה שהיה מדיר שינה מעיניו ומקים אותו בבוקר,

״איך נפטר מישהו מבוגר, או מישהו שגר כ”כ רחוק או מטפל בילד כזה״ תמיד ראה את הדברים מנקודת המבט האנושית של העובד, ופעל מדאגה ואהבה אמיתית לכולם.

לאורך השנים התחלפו הרבה מאוד אנשים, אבל אביב שמר על הרגישות המיוחדת הזו שאפיינה אותו

וגם שמר על קשר עם הרבה מהם אחרי שעזבו, היינו מעדכנים אחד את השני מה שמענו מזה ואת מי פגשנו פה או שם.

כשאני עזבתי את החברה, אביב עשה המון טלפונים לאנשים מתקופות שונות ואפילו מעבר לים לארגן לי סרטון פרידה שמאוד ריגש והפתיע אותי. ובעצם לא היה בזה שום דבר מפתיע כי כזה הוא היה דואג שכל אדם יקבל התייחסות אישית בבואו ובלכתו.

מאור פניך חיוכך וצחוקך יישארו בכל הזיכרונות ממך אביב,

מקווה שאתה מסתכל עלינו מלמעלה עטוף באהוביך וממשיך להאמין שהאור יגבר על החושך.

תחסר לי מאוד,

יהי זכרך ברוך.

מעין בקיש